Valimizin Eşi, Fatma Bacı Çocuk Evleri Sitemizi Ziyaret Ederek Çocuklarımızı Sevindirdi

Valimiz Sayın İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, Fatma Bacı Sevgi Evleri Sitemizi ziyaret ederek çocuklarımızla bir araya geldi.


Ziyaretinde çocuklarımıza çeşitli hediyeler veren ve onlarla birlikte pasta kesen Sayın Valimizin eşi Saliha Akın, kimsesiz çocukları sevindirmenin verdiği mutluluğun tarif edilemeyecek bir duygu olduğunu söyledi.


Sevgi Evlerimizde kalan çocuklarla düzenlenen programlarda sık sık bir araya geldiklerini, onların yanında olduklarını çocuklara her fırsatta hissettirme gayretinde olduklarını belirten Sayın Valimizin eşi Saliha Akın, “Devletimizin koruması altındaki çocuklarımızın yalnız olmadıklarını hissettirmek, onları sevindirmek bizleri de mutlu ediyor. Kimsesiz çocukları, kendi çocuklarımızdan ayrı tutmuyoruz. Bu duygularla, bütün çocuklarımızın yeni yılını kutluyorum. Umuyorum ki yeni yıl çocuklarımız için sağlıklı, mutlu bir yıl olur.” dedi.


Belediye Başkanı eşi Zerrin Bahçeci, Vali Yardımcılarımızın eşleri, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü eşi Kadriye Karakaya, İl Emniyet Müdürü eşi Kezban Akyüz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüzün eşi Münire Baykara, İl Defterdarı eşi ve kurum yöneticilerinin de yer aldığı ziyaret, Sayın Valimizin eşi Saliha Akın’ın çocuklarımızla tek tek ilgilenmesi ve çocukların da kendi yaptıkları el emeği ürünleri Valimizin eşine hediye etmeleri ile sona erdi.


Sonraki Sayfa: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Ramazan Baykara’nın Yeni Yıl Mesajı.

Önceki Sayfa : 2018 Yılı Değerlendirme, 2019 Yılı Planlama ve Cumhurbaşkanlığı Sisteminin İkinci Yüz Günlük Eylem Planı Çerçevesinde İl Müdürlüğümüzde Toplantı Gerçekleştirildi.