Şehit Tayfun Kavun’un Ailesi İl Müdürümüz Ramazan Baykara’yı Ziyaret Etti.

Şehit Tayfun Kavun’un ailesi İl Müdürümüz Ramazan Baykara’yı makamında ziyaret etti.


Devletin ve vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerin haklarının asla ödenemeyeceğini ifade eden İl Müdürümüz Ramazan Baykara, şehitlerin aile ve yakınlarının devlete ve millete emanet olduğunu söyledi.


Şehitliğin en kutsal mertebe olduğunu bütün şehit ailelerinin de şehit ailesi gururu ve onurunu en iyi şekilde taşıdıklarını söyleyen Baykara, 'Bizler ne yapsak vatan uğruna, bayrak uğruna evlatlarını şehit veren ailelerin acısını dindiremeyiz. Ancak bize şehitlerden bir emanet olarak kalan bütün şehit ailelerimiz ile vücudundan bir uzvunu vatan uğruna kaybetmiş gazilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz, göstereceğiz. Devletimizin imkânları kendilerinin hizmetindedir.' dedi.


Ziyaret sonunda İl Müdürümüz Ramazan Baykara şehit ailemize şehitlerimiz anısına bir plâket takdim etti.


Sonraki Sayfa: 2018 Yılı Değerlendirme, 2019 Yılı Planlama ve Cumhurbaşkanlığı Sisteminin İkinci Yüz Günlük Eylem Planı Çerçevesinde İl Müdürlüğümüzde Toplantı Gerçekleştirildi.

Önceki Sayfa : Aile Danışma Merkezleri (ADEM) Toplantısı Gerçekleştirildi.